Hakkımızda
"Usta Fırçalar"a hoş geldiniz...
Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika sahibi profesyonel ustalardan kaliteli hizmet alma imkanı sunan ustafırcalar.com sitesi "Kime boya yaptırmalıyım?" sorusuna en iyi yanıtı veriyor.
Boya Ustasına ulaşmak artık çok kolay
Ustafircalar.com sitesi aracılığı ile "tek tık" ile size en uygun boya ustasına ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bulunduğunuz şehir, semt ve uygulama tipini seçmek. Bu aşamalardan geçtikten sonra sitede ustaların sundukları hizmetin kalitesiyle doğru orantılı olarak yıldız alan ustalar listesine ulaşılır. Bu listedeki boya ustalarının erişim bilgilerine ulaşmak için açılan sayfada ad, soyad, e-mail, telefon numarası bilgilerini paylaşmak yeterlidir. Bu bilgiler sistem içerisinde kaydedilecek olup, başka hiçbir üçüncü şahıs ile paylaşılmayacaktır.
Boya Ustanızı Yorumlayın
Sistemin sağlıklı şekilde işlemesi için müşterilerin boya ustaları ile ilgili değerlendirme yapmaları gerekmektedir. Usta yorumlamaları ve yıldız değerlendirmeleri sadece müşteriler tarafından yapılır, bu değerlendirmelerde sistem yöneticisi ve/veya Jotun hiçbir rol almamaktadır. Olumlu değerlendirme alamayan ve değerlendirmeler sonucunda yeterli yıldız sayısına sahip olamayan boya ustaları sistem dışı kalacaktır. Bu nedenle boya ustanızdan memnuniyetinizi ona oy vererek gösterin ve sistemde kalmasını sağlayarak onu ödüllendirin.
Jotun - Usta Fırçalar ilişkisi
Ustafircalar sitesi Jotun tarafından sağlanan bir platformdur. Ustafircalar.com'un amacı, evini boyatmak isteyen tüketicilerle, profesyonel boya ustalarını aynı çatı altında buluşturabilmektir. Bu platformda esas olan müşterinin boya ustasına erişimidir. Jotun, bu süreç sonrasında müşteri ve boya ustası arasında yaşanacak olan hiçbir sorundan yükümlü değildir.


Usta Fırçalar Kullanım Sözleşmesi için tıklayınız.Usta Fırçalar Akademisi'ne sen de katıl. Türkiye'nin en çok aranan ustalarından biri ol.